איך המתחרים שלכם עושים שיווק ביוטיוב ומגדילים את הכנסותיהם על חשבונכם?

שיווק ביוטיוב

יוטיוב הינו אתר רשת חברתית שהוקמה בשנת 2005 והיא מאפשרת לכל בן אדם פרטי לחלוק עם שאר העולם סרטי וידאו שהוא הפיק ובעלי עסקים יכולים לבצע שיווק ביוטיוב למוצרים או לשרותים שהם מוכרים. האתר הינו מאד ידידותי למשתמש ומאפשר לכל משתתף להשאיר תגובה על סרט שהוא ראה ולקבל בצורה שוטפת נתונים על כמות הצפיות בכל וידאו.

מקימי האתר היו 3  עובדים לשעבר בחברת פאיי פאל (פאי פאל הינה עד היום חברה מצליחה מאד בתחום העברת כספים אלקטרונית). היום בשנת 2012 יוטיוב ממוקם בחמשת האתרים הפופלרים ביותר ברשת ביחד עם גוגל, ופייסבוק. תוך 3 חודשים מאז הקמתה נרשמו לאתר יוטיוב 4 מיליון איש. גוגל הבינה את הפוטנציאל מהר מאד ורכשה אותה  ב1.65 ביליון דולר אחרי פחות משנתיים שהחברה היתה קיימת.יוטיוב שינתה בזמן קצר מאד את עולם העסקים באינטרנט וביחוד את תעשיות השיווק והפרסום.

למה שיווק ביוטיוב צריך לעניין אתכם, בעלי העסקים?

אז נכון שרוב המשתשמשים ברשת חברתית זו מבקרים בה לצרכים של צחוק ובידור אך בעלי עסקים שהבינו את הפוטנציאל השיווקי שקיים ברשת החינמית הזאת יוכלו לקדם מאד את העסק שלהם דרכם.

כאן תמצאו 7 סיבות מרכזיות מדוע שיווק ביוטיוב של קליפ הוידאו שלכם הוא אמצעי שיווקי מצוין עבור העסק, המוצרים או השירותים שלכם.

1. הפגנת מקצועיות

תוכלו להפיק קטעי וידאו קצרים עם טיפים אינפורמטיביים בהם תפגינו את מקצועיותכם בתחום בו אתם עוסקים. בתמורה, זה יגרום לצופים להתעניין בביקור באתר שלכם.

2. הגדלת החשיפה שלכם

באפשרותכם להיות באינטראקציה מול קהילת היוטיוב, למשל על-ידי הוספת תגובות כתובות לדפי ערוצים של גולשים אחרים, או אף להעלות תגובות בצורת וידאו בנושאים בהם אתם עוסקים.
יותר מהכל, יוטיוב הוא אתר שמשמש כשירות חברתי ולכן ככל ששמכם יופיע יותר ויבלוט בו, כך גדלים הסיכויים שתקבלו יותר צפיות בוידאו השיווקי שלכם.

3. שימוש בפלטפורמות אחרות למטרת חשיפה

תוכלו להוסיף את כתובת הערוץ שלכם ביוטיוב לפלטפורמות שיווקיות אחרות בהן אתם משתמשים, וכן לפרופילים ברשתות חברתיות.

4. מתן עדויות חזקות

א. תוכלו להעלות קטעי וידאו שבו לקוח נותן משוב על העסק/המוצר שלכם על מנת להגביר את אמינותו. יחד עם זאת, נסו שלא לגרום לוידאו הזה להיראות כפרסומת, אחרת הוא ייתפס כלא אמין.

ב. תוכלו להראות בוידאו את התוצאה או ההשלכה לשימוש של אדם במוצר/שירות שלכם. זוהי דרך מצוינת להחיות את המוצר.

5. שיתופי פעולה

תוכלו לבקש מאנשים אחרים להשתמש במוצר שלכם בוידאו שלהם, ולחילופין, אתם תשתמשו במוצר שלהם. בכך תוכלו לקדם האחד את השני.  זה דומה לפרסומת סמויה.

6. חשיפה אינפומטיבית רחבה

השתמשו בוידאו כדי לפרסם את העסק או המוצר שברצונכם לקדם, כאשר אתם כוללים אינפורמציה אודותכם כגון: שם, כתובת האתר, מספר טלפון וכתובת דוא”ל בכל וידאו. אחרי הכל, השאיפה היא שהצופים יוכלו למצוא את האתר שלכם.

7.  מתן תשובות לשאלות של הלקוחות שלכם והפגנת מקצועיות ויזואלית.

תוכלו לענות על שאלות באמצעות וידאו שיווקי. ישנם אנשים שמעדיפים תקשורת ויזואלית ויעדיפו צפייה בוידאו ברור מאשר קריאת עמוד שאלות ותשובות.

לסיכום: היום, דרך אסטרטגיות פשוטות לשיווק ביוטיוב אתם יכולים להביא יותר תנועה לאתר שלכם ולהעביר הודעות ומסרים על המוצרים שאתם משווקים בצורה זולה קלה ויעילה. עסקים שישכילו להשתמש באסטרטגיה זו ישיגו מספר מטרות שהבולטות בינהן הן מיתוג עצמם ו/או העסק שלהם. ודאו שאתם משבצים את הוידאו השיווקי שלכם באתר החברה בעמודים המיועדים לכך, כך שיימצאו בקלות. תוכלו להעלות אותם ליוטיוב ואז להשתמש בהם ישירות בתוך האתר שלכם. למעשה היום שיווק ביוטיוב היא אסטרטגיה שכל בעל עסק חייב שתהיה באמתחתו בכדי להגיע אל יותר לקוחות פוטנציאליים. אותם בעלי עסקים שלא משתמשים באסטרטגיה זו, בעצם משאירים למתחרים שלהם הרבה כסף על השולחן.

על מנת לקבל במתנה את המדריך המלא להגדלת הכנסות מהרשת ב 7 צעדים פשוטים לחצו כאן והמדריך ישלח אליכם ישירות לתיבת הדואר.
בנוסף תקבלו מתנה נוספת מאיתנו-תוכנה עם הוראות הפעלה ברורות וקלות לשמירה וניטור האתר שלכם.

לא לשכוח להשאיר לנו תגובה למטה Wink

בהצלחה...

השאירו לנו תגובה