בלוג לעסק – 5 סיבות קריטיות מדוע כל בעל עסק חייב להקים בלוג לעסק שלו.

בלוג לעסק

כיום , ישנם הרבה בעלי עסקים שעדיין לא מנצלים בכלל או את כל הפוטנציאל הגלום בהקמת בלוג לעסק שלהם. ישנן הרבה סיבות מדוע אותם בעלי עסקים אינם עושים זאת אך ללא קשר לסיבה, הכנו לכם מאמר שיסביר מדוע אתם חייבים להקים בלוג לעסק שלכם.

מדוע כדאי להקים בלוג לעסק לבעלי עסקים:

סיבה 1: בלוגים אינם קשים ליצירה ודיי פשוטים לתחזוק. בלוג היא הדרך הקלה ביותר להפיץ את המסרים שלכם לתעשייה שלכם וליצור לעצמכם נוכחות אפקטיבית ברשת.  המיתוג שלכם יקרה ברגע שתתחילו ליצור תכנים אכותיים. זיכרו - הבלוג שלכם הוא נכס אמיתי לעסק שלכם. דבר נוסף שצריך לזכור שגם אם תעשו זאת או לא, חלק מהמתחרים שלכם כבר עשו זאת או בדרכם לעשות זאת. דבר שיתן ונותן להם יתרון משמעותי בתעשייה שלכם.

סיבה 2: בלוגים הם הדרך הקלה והמהירה ביותר ליצור קהל ותנועה ללא הוצאות כספיות. תוכלו להינות מתנועה חינמית אל הבלוג שלכם מתוך מנועי החיפוש. מצב זה כמובן לא בהכרח מושג בן-לילה, אבל אנשים יוכלו למצוא אתכם ביתר קלות באמצעות חיפוש השם ו/או מילות מפתח הקשורות לנישה שלכם.
בנוסף, אם אתם משתמשים במדיה חברתית כמו פייסבוק, הקוראים שלכם יוכלו להגיע מהרשתות החברתיות אל הבלוג שלכם.

סיבה 3: הבלוג שלכם צריך להיתפס בעסק שלכם כבסיס שמרכז את כל הפעילות שלכם אונליין. בלוגים בפורמט של וורדפרס ובמיוחד שימוש בתמונות מעולות, יזכו אתכם בתוצאות מהירות וטובות ע"י גוגל. במילים אחרות, גוגל אוהב בלוגים מסוג וורדפרס ותכנים עדכניים שמועלים בו. בקצרה, פירוש הדבר שתקבלו הרבה יותר קילומטראז' עבור מאמצי הפרסום שלכם אם תשתמשו בבלוג.

סיבה 4: כידוע לכם, כל סוגי העסקים בנויים על בסיס אמון הלקוחות הפוטנציאלים שלהם בכם. בלוגים יעניקו לכם אמינות ויעזרו לכם לבנות את האמון הזה. המוניטין שלהם טוב הרבה יותר מאשר מודעות פרסומת גדושות בטקסט ובהבלטות של מרקר. פירוש הדבר הוא שהקוראים שלכם יוכלו להוריד את סף המתח שלהם כאשר תציעו להם בהמשך הצעות. זה כמובן בתנאי שתמצבו את הבלוג שלכם בדרך בו אתם תהיו ספקי פתרונות לבעיות ולא תפיקו בלוג שהוא למעשה לוח מודעות מקוון.

סיבה 5: בלוג שבנוי נכון הוא אינטראקטיבי. לאור עובדה זו, תוכלו ליצור קשרים ודו- שיח עם הקוראים שלכם באמצעות התגובות שלהם. שיקלול הנתונים מצטברים יחד ויוצרים דינמיקה חברתית שלמה שפירושה ביסוס הקהילה שלכם.

הרעיון המרכזי הוא לתת לקוראים שלכם להרגיש שיש לכם הרבה ערך לתת להם. תנו להם הרבה חומר חינמי אך דעו גם בשלב מסויים לבקש כסף על תוכניות שאתם מקדמים או בונים. על מנת שהקוראים שלכם יעשו כך וגם יפתחו את הארנק בשלב מסויים, הפוסטים שלכם צריכים להיות כל כך מרתקים שהם ירצו עוד. זה המקום לשים לינק להרשמה עם פרטים כמו שם ואימייל לקבלת מידע נוסף. בכך תיבנו את רשימת העוקבים שלכם.

ולבסוף, זכרו לתת לאישיות המיוחדת שלכם לצאת לעולם דרך הבלוג. הבלוגים המוצלחים ביותר הם כאלה שנוטפים מאישיות של בעליהם.

לסיכום: כל בעל עסק הרוצה לקחת את הצלחתו לשלב הבא צריך לשלב את מדיית הבלוג לתוכנית העסקית והשיווקית שלו. כמובן שהקמת בלוג ללא תחזוקה ועידכון נכונים לא יובילו לתוצאות משמעותיות.

האתר/בלוג צריך להיות מתוכנן נכון ולשדר אמינות.

בצורה זו אתם חוסכים זמן יקר וממצבים את העסק שלכם בעמדה טובה יותר לפניית לקוחות אליכם.

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מאיתנו לחצו לייק בדף האוהדים שלנו וקבלו גישה חינמית לעדכונים שלנו.

על מנת לקבל במתנה את המדריך המלא להגדלת הכנסות מהרשת ב 7 צעדים פשוטים לחצו כאן והמדריך ישלח אליכם ישירות לתיבת הדואר. בנוסף תקבלו מתנה נוספת -תוכנה עם הוראות הפעלה ברורות וקלות לשמירה על האתר שלכם.

המדריך יעשה לכם סדר מה אתם צריכים לעשות בכדי להפוך את העסק שלכם למכונת מזומנים דרך הרשת שלב אחרי שלב ב-7 צעדים פשוטים וברורים.

נשמח לתגובה ושיתוף למטה.....( לא להתעצל )Wink

בהצלחה.

3 תגובות

  1. פוסט מעולה! אני רואה בבלוג כחובה, בלוג ממתג אותך כמומחה ונותן לך מקום משלך להביע את עצמך ולעזור לאחרים ברשת.. כמובן שכל מי שנכנס רואה שאתה משקיע ואתה אוטוריטה בתחום וככה אנשים יותר מתחברים אליך..

  2. אני עושה את צעדי הראשונים בשיווק באינטרנט. תודה על המאמר המלמד.

  3. יש עוד סוג של בלוג שמשמש לתקשורת עם הלקוח והעברת מידע. אנחנו עושים שימוש בבלוג לתיעוד טכני, הדרכה והמלצות בתוכנה. הבלוג משמש פחות לפנייה ללקוחות חדשים ויותר לצרכי פנים ואחזקת לקוחות קיימים.

השאירו לנו תגובה