חמשת המרכיבים הטכנולוגים הפשוטים שכל בעל עסק חייב לשלב על מנת לייצר יותר מזומנים לעסק שלו.

על מנת לשווק את העסק שלכם באינטרנט בצורה יעילה אתם תצטרכו כמה כלים טכנולוגים פשוטים אך חשובים מאד על מנת לייצר תוצאות אמיתיות. .

במאמר זה נתייחס לכלים הטכנולוגיים אותם אתם צריכים לוודא שיש ברשותכם על מנת לצאת לדרך.

חשוב לזכור שהצלחה בשיווק באינטרנט אינה מגיעה בין לילה אלא רק לאחר למידה והתנסות , אם תצטיידו בכלים הנכונים לשיווק העסק שלכם תוכלו לשפר את התוצאות שלכם בצורה משמעותית.

להלן המרכיבים הטכנולוגיים העיקריים הנדרשים:

  1. דף נחיתה- נבנה כדף עצמאי ברשת אשר כל מטרתו הוא ליצור לעסק שלנו מאגר נתונים על אנשים שמתעניינים במה שאנחנו עושים ובעתיד להפוך אותם ללקוחות. בניית דפי נחיתה הינה אומנות בפני עצמה וניתן לנסות ללמוד על כך ברחבי האינטרנט בצורה חופשית. כמובן שאנו ממליצים לכם להסתייע בבעל מקצוע שכבר בנה בעברו דפי נחיתה מוצלחים על מנת שלא תבזבזו כסף וזמן מיותרים.
  2. אתר אינטרנט – שלב יותר מתקדם מדף נחיתה האתר יכול להגיע בכמה תצורות שהעיקרית שבהם היא בלוג. על מנת ליצור לעצמכם אתר, אתם תצטרכו לרכוש דומיין (שם של האתר שלכם) על מנת שיוכלו לאתר אתכם בתוך מיליוני האתרים ברשת. רכישת דומיין ניתן לקנות אצל מגוון ספקים באינטרנט.
    מבין המובילים בשוק מבחינת מחיר ושרות בעולם ניתן למצוא את Godaddy ו- 1and1 ובארץ את internic ו-domainthenet.חשיבות האתר היא בעצם לפתח מערכת יחסים עם הקוראים שלכם ולדבר אליהם בנושאים שנוגעים אליהם. התכנים חייבים לספק לקוראים שלכם תשובות וידע ערכי לתעשיה בה הםם פועלים. כיום גם אפשר לבנות דף אוהדים בפייסבוק שימלא את המשימה של העברת התכנים לקוראים שלכם, אף על פי שאתר ימתג אתכם בצורה טובה יותר. ככלל, שילוב של שני המרכיבים יהיה הטוב ביותר.
  3. סרטי וידאו – חשוב לזכור שאם תמונה שווה 1000 מילים אז וידאו שווה פי כמה יותר.סרטי וידאו נהיו לאחרונה חובה לשיווק אינטרנטי אפקטיבי.  אנו ממליצים בחום לכל בעל עסק להשתמש בכלי הזה משום שיש לו יתרונות רבים כשהבולטים מביניהם היא יכולת התקשורת בכמה רמות עם הקוראים שלכם. כלומר כאן אתם לא מסתתרים מאחורי מלל בלבד אלא מעבירים את כל האישיות שלכם לקוראים שלכם.
  4. שרות אחסון - על מנת לאחסן את התכנים שלכם באתרכם אתם תידרשו לרכוש ספק אחסון שישמור את התכנים שלכם בצורה מאובטחת. שרותי אחסון לאתר אחד בדר"כ נעים בין המחירים של 4 דולר ועד 8 דולרים לחודש לספקים טובים.
  5. מערכת דיוור אוטומטית –  היא הכלי הטכנולגי המאפשר בסיס לבניית מערכות יחסים עם הקוראים שלכם. פעמים רבות אנשים אינם מבינים למה אנו מתכוונים שאנו אומרים מערכות יחסים באינטרנט. מערכת יחסים עם הקוראים שלכם מבוססת על כך שאתם מעבירים לקוראים שלכם תכנים חינמיים שיענינו אותם ויעזרו להם לפתור בעיות, או למלא את רצונותיהם. מערכת דיוור אוטומטית מאפשרת לכם כבעלי עסקים להעביר תכנים שאתם רוצים להעביר לאנשים שנרשמו באתר שלכם או בדף הנחיתה שלכם בצורה מתוזמנת על פי בחירתכם. בתהליך של שליחת המסרים אתם בעצם בונים מערכות יחסים עם הקוראים שלכם משום שהם בתהליך לומדים להכיר אותכם ולהעריך אתכם. סביר להניח שלאחר בניית מערכת יחסים אמיתית, בפעם הבאה שתמליצו לקוראים שלכם על מוצר או שרות חדשים הם יקשיבו לכם בצורה ממוקדת יותר.

לפעמים בעלי עסקים נרתעים מהמלצות אלו מאחר והם חושבים שללא ידע טכנולגי אין להם סיכוי להצליח ובנוסף הסיפור הזה נראה לכם יקר וקשה ליישום.  אז אנו בהחלט מבינים אתכם מאחר ובעבר היינו צריכים ממש להיות מתכנתים על מנת להפעיל את כל המערך המדובר. לשמחתינו, בטכנולוגיות המתקדמות של היום אינכם צריכים להיות מתכנתים על מנת להפעיל מערכות אלו ולמעשה כל אחד ללא רקע טכני יכול לבצע זאת בעצמו עם הדרכה קצרה ופשוטה.

בנוסף, הרבה חברות היום מציעים מחירים אטקרטיבים למערכות אלו ובכך מאפשרות לכל בן אדם כמעט ליצור לעצמו נכסים אינטרנטיים לעסקיו.

לסיכום: כיום אנו עדים לכך שרוב בעלי העסקים מבינים שלעסק שלהם חייבת להיות נוכחות אינטרנטית.  ביל גייטס אמר באחד ממשפטיו המפורסמים שאם העסק שלכם לא נמצא ברשת כנראה שאין לכם עסק ואנו בהחלט מסכימים עם משפט זה. אך בנוסף אנו חושבים שאם העסק שלכם  נמצא כבר ברשת אך לא בנוי בצורה הנכונה, אין לכך שום משמעות שיש לכם נוכחות ברשת. במאמר זה הזכרנו חמישה מרכיבים טכנולוגיים מרכזיים התחלתיים אשר כל בעל עסק צריך שיהיו ברשותו על מנת לקדם את העסק שלו. כמובן, שישנם עוד מרכיבים טכנולוגים נוספים אשר יכולים לקחת את העסק שלכם אף קדימה יותר אך זאת תוכלו לעשות לאחר שיהיה לכם בסיס טוב.

על מנת לקבל במתנה את המדריך המלא להגדלת הכנסות מהרשת ב 7 צעדים פשוטים לחצו כאן והמדריך ישלח אליכם ישירות לתיבת הדואר. בנוסף תקבלו מתנה נוספת -תוכנה עם הוראות הפעלה ברורות וקלות לשמירה על האתר שלכם.

נשמח לתגובה ושיתוף למטה.....( לא להתעצל )Wink

בהצלחה לכולם

השאירו לנו תגובה