מדוע כתיבת תוכן איכותי לאתרך חשובה להצלחת העסק שלך ?

 אם נחשוב על זה לרגע, הדרך לרכישת כל מוצר או שרות בחיינו היא בראש ובראשונה דרך התוכן.

התוכן הוא המרכיב, שמסביר לנו כלקוחות, את יתרונות המוצר או השרות, שברצונינו לרכוש.

במידה ותוכן המוצר או השירות לא ישכנע אותנו בנחיצותו, אזי ככל  הנראה נמשיך הלאה לחפש מוצר אחר, שישרת אותו טוב יותר.

לעיתים כשאנו בוחנים חברות, אנו נתקלים בבעלי-עסקים, שיש להם מוצרים מעולים אך דרך הצגתם אינה משכנעת, דבר אשר פוגע בהיקף מכירותיהם. מאידך אנו נתקלים במוצרים בינוניים, שדרך שיווקם מבוצע בדרך נכונה ולכן מכירותיהם בהיקף רחב.

כל בעל-עסק חייב להבין, ששיווק נכון דרך תוכן איכותי וממוקד יוביל לתוצאה הכי מבוקשת וחשובה לעסק שלו והיא הגדלת כמות המכירות. כך לדוגמא: מוכר מקדחות, אשר בתוכן השיווקי שלו מסביר רק על יתרונות המקדחה שלו, המסר השיווקי שלו לא יהיה שונה מרוב בעלי העסקים, שישווקו מקדחות אחרות ובעיני לקוחותיו הפוטינציאליים, ייראה כאחד מהמוני משווקי המקדחות בשוק, שכן כל מוכר מקדחות יבליט את היתרונות הספציפיים של המקדחה, שהוא מוכר. נתונים טכניים כמו כמות הסיבובים בשניה של המקדחה ויעילות הסוללה אכן חשובים אך לא מפרטים באמת את התועלות של המקדחה.

אם כן, במסר השיווקי של מוכר מקדחות יהיה נכון לתת פתרון לבעיה, שהרבה בעלי מקצוע בתחום שיפוץ הבית נתקלים בה ואיך המקדחה הספציפית שלך תפתור אותה. מסר שיווקי חזק, לדוגמא, הינו התייחסות לאיכות החור, שהמקדחה יוצרת בקיר, המחשת הדרך בה לקוחותיו של בעל המקצוע יהיו מרוצים ועוד תועלות נוספות.

לפיכך  אם אתה בעל-עסק וחשובה לך הגדלת כמות המכירות של העסק שלך, חשוב שתבחן מפעם לפעם, האם שיווק המוצר שלך מבחינת תוכנו מוצג בדרך יעילה ונכונה.

לסיכום: הלקוחות הפוטנציאלים שלך ירצו לרכוש את מוצריך ושירותיך וכן יצרו עימך קשר במידה רבה יותר מהמתחרים שלך אם תצליח להתייחס אל הבעיות שלהם והרצונות שלהם. אם תצליח לאפשר ללקוחותיך הפוטנציאלים פתרונות לבעיות, שהם נתקלים בהן ביום יום, ותראה להם איך המוצר שלך פותר בעיות אלו עוד לפני שאתה נפגש עימם, תהליך המכירה שלך יתבצע בצורה הרבה יותר קלה, אפקטיבית ונעימה.

על מנת לקבל במתנה את המדריך המלא להגדלת הכנסות מהרשת ב 7 צעדים פשוטים לחצו כאן והמדריך ישלח אליכם ישירות לתיבת הדואר.

בנוסף תקבלו מתנה נוספת -תוכנה עם הוראות הפעלה ברורות וקלות לשמירה על האתר שלכם.

לא לשכוח להשאיר תגובה למטה , לייק ולשתף ( לא להתעצל..) Wink

השאירו לנו תגובה