מהי האסטרטגיה האפקטיבית ביותר למכור ללקוחות שלכם דרך האימייל?

 

בשלב זה אתם כבר יודעים שעליכם ליצור עמודי נחיתה בכדי לקבל את כתובות האימייל של  הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. אתם יודעים גם שכאשר תעשו זאת, תבנו למעשה רשימת כתובות אי-מייל, וכדי להפוך לעסק של ממש ולא לרשימת תפוצה בלבד, תצטרכו להמשיך ולפתח את מערכת היחסים עם הרשימה שלכם ע"י המשך מתן ערך. זכרו, בניית ותחזוקה נכונה של רשימת האי-מיילים שלכם היא נכס אדיר עבור העסק שלכם.

הבנה אמיתית של העקרונות האלה יאפשרו לכם להשיג רווחים מקסימליים בעסק שלכם. ואתם למעשה כבר תובילו על פני 95% מהעסקים האחרים.

כמו שאתם כבר מבינים עשיית כסף בעזרת רשימת תפוצה לא תתרחש עד שתשלחו אי-מייל לרשימה.

נשמע בנאלי, נכון?

למרות שזה נשמע הגיוני, אנו תמיד רואים אנשים שיוצרים רשימות מיילים ולא עושים איתן כלום...
או, אם הם עושים משהו עם הרשימה שהשיגו, הם לא פועלים איתה באופן יעיל.
הפוסט הזה הולך לענות על שאלה אחת מאוד חשובה...

מהו השימוש היעיל ביותר עם רשימת התפוצה לקבלת רווחים מקסימליים?
ראשית, נצלול לתוך שתי גישות שגויות שיכינו את הקרקע לקראת האסטרטגיה המומלצת ביותר.

גישה שגויה #1 – מתודת המענה האוטומטי

המון אנשים משקיעים זמן ליצירת מענה אוטומטי ממוחשב לרשימת התפוצה שלהם. זהו דבר טוב וחשוב, משום שהוא מאפשר לכם ליצור רצף של הודעות שעשויות להוביל את איש הקשר שלכם לרעיון של רכישת מוצר. כמו כן, זוהי מתודה טובה ליצירת קשר טוב בינך לבין איש הקשר.

אך יש שני חסרונות גדולים למערך שכולו מבוסס על תשובות אוטומטיות:

·        מערך ההודעות של המענה האוטומטי בסופו של דבר יסתיים.

מה זה אומר? פירוש הדבר שכל התקשורת שלכם עם איש הקשר תסתיים ברגע שהמענה האוטומטי יסתיים. עובדה זו מקשה מאוד על המשימה של מכירת מוצר ללקוח בעתיד, או שימוש של מערכת היחסים ברגע שהמענה הסתיים.

·        רלוונטיות.

הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מזהים בקלות רבה אילו הודעות הן "אוטומטיות" ואילו כתבת בעצמך באותו היום – ברגע. אפילו ההודעות האוטומטיות המושקעות ביותר נוטות להוביל ליותר “unsubscribes” מאשר הודעה רלוונטית המנוסחת היטב מעכשיו לעכשיו.

האם פירוש הדבר שרק תקשורת ישירה היא הגישה הפתרון העדיף?

גישה שגויה #2 – מתודת המענה הישיר

אתם חייבים להבטיח שהמיילים שלכם תמיד רלוונטים למה שמתרחש בראשו של הלקוח שלכם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מסרים ישירים.

מסרים ישירים/חיים כאלה  מאפשרים לכם את הגמישות המירבית בניסוח התוכן שאתם מוציאים באותו היום. זה מיטיב את התוכן לרלוונטיות המקסימלית. וכמובן ככל שהתוכן יותר רלוונטי, כך טוב יותר.

בנוסף, למסרים חיים אין את הסיום שיש למענה האוטומטי, משום שתוכלו תמיד לשלוח הודעות מתי שתרצו (בניגוד למצב שבו אלגוריתם אוטומטי מסתיים ואין יותר שליחת הודעות).

למרות זאת, גם אדם שדבק רק בגישה של מסרים ישירים יתקל בבעיות

-          הבעיה הראשונה היא בנסיון לבסס מערכת יחסים בינך לבין הקורא. אם הרשימה שלכם גדלה באמצעות בלוג יכול להיות שאין לכם כאן בעייה רצינית, אך אם אתם משתמשים ב"דף נחיתה" בו הקורא לא יודע מי אתם, התכתבות ישירה אינה דרך טובה לבסס קשר.
מדוע?
פשוט מאוד... אתם לא רוצים לבזבז זמן על ניסוח פסקת היכרות אישית בכל הודעה עבור קורא חדש שמצטרף. זה יהיה רע מאוד לכל שאר הלקוחות שכבר ראו את ההודעה הזו.

-          הבעיה השניה עם תקשורת ישירה בלבד היא "חום". למה אני מתכוון בכך?
הלקוחות הפוטנציאליים שלכם נוטים לקנות ולקרוא את המיילים שלכם בשבוע הראשון להצטרפותם לרשימת התפוצה שלכם. לכן ככל שתקדימו בשליחת הודעה אליהם, כך סביר יותר שהם יעשו פעולה כתגובה אליה. מאחר ורוב האנשים לא שולחים הודעות ישירות בכל יום, יהיה קשה לוודא שאתם מתכתבים איתם מיד עם הצטרפותם.

הגישה המנצחת – שילוב של השתיים

בוודאי כבר ניחשתם שהגישה הטובה ביותר משתמשת גם במענה אוטומטי וגם בשליחת הודעות חיות.

על מנת לקבל במתנה את המדריך המלא להגדלת הכנסות מהרשת ב 7 צעדים פשוטים לחצו כאן והמדריך ישלח אליכם ישירות לתיבת הדואר. בנוסף תקבלו מתנה נוספת -תוכנה עם הוראות הפעלה ברורות וקלות לשמירה על האתר שלכם.

המדריך יעשה לכם סדר מה אתם צריכים לעשות בכדי להפוך את העסק שלכם למכונת מזומנים דרך הרשת שלב אחרי שלב ב-7 צעדים פשוטים וברורים.

נשמח לתגובה ושיתוף למטה.....( לא להתעצל )Wink

בהצלחה.

 

השאירו לנו תגובה