מה הן שלוש השאלות, שכל בעל עסק חייב לשאול את עצמו, לפני כתיבת תוכן.

לאחר שהבנו את כוחו של התוכן במהלך תהליך השיווק, אנו רוצים להתחיל במלאכה של כתיבתו.

עלינו  לשאול את עצמינו שלוש שאלות מרכזיות:

1. מי הם הלקוחות הפוטנציאלים של העסק שלי?

אמנם השאלה נראית טריויאלית, אך לפעמים בעלי עסקים אינם  מקדישים מחשבה ממוקדת אודות הנושא.

לדוגמא: אם אתה משווק מוצרים, שמיועדים להפחתה במשקל, האם לקוחותיך הפוטנציאלים הם אנשים שמנים בלבד?

אין ספק, שחלק מהאנשים השמנים אכן יכולים להיות לקוחות פוטנציאלים, אבל ישנם  בשוק גם אנשים שמנים, שלא מוטרדים מבעיית המשקל שלהם ולכן המוצרים שלך לא יפנו  אליהם. לעומת זאת, אנשים שמנים, אשר כבר רוכשים מוצרים להפחתה במשקל ואינם שבעי רצון מהמשקל הנוכחי שלהם, יהיו לקוחות פוטנציאלים הרבה יותר "חמים".

2. מה הן הבעיות של הלקוחות הפוטנציאלים שלי ?

לאחר שאיתרנו מי הם הלקוחות הפוטנציאלים שלנו, כעת עלינו להשקיע תשומות בבדיקה, כיצד המוצר שלנו יכול לסייע להם לפתור את בעיותיהם. קיימות דרכים רבות לאתר בכל תעשייה את הבעיות שלה, אך הדרך הטובה והיעילה ביותר היא על ידי כניסה לקהילות הפורומים של כל תעשייה ושם  לקרוא על תלונות המשתתפים, דהיינו באילו בעיות הם נתקלים ומכאן לחשוב על הפתרון המתאים להם ביותר.

3.מה הוא הפתרון לבעיות של הלקוחות שלי ?

לאחר שאיתרנו, מי הם הלקוחות הפוטנציאלים שלנו וכן מה הן הבעיות שלהם, עלינו  להעביר בכתיבתינו השיווקית את הפיתרון שלנו עבור אותן בעיות. כך לדוגמא, נמשיך בתעשיית הפחתת המשקל, אם אחת הבעיות המרכזיות של חלק ניכר מהלקוחות הפוטנציאלים היא שלא מאפשרים להם, במהלך הדיאטה המובנית, אכילה של מתוקים בכלל, אנו ננסה לבנות מוצר, שנותן את אותן תוצאות עם אפשרות אכילה של מתוקים מפעם לפעם.

לסיכום- התייחסות לשלושת הפרמטרים, המוזכרים לעיל במאמר זה, הינה קריטית בכל תהליך של כתיבת תוכן. כבעלי-עסקים חשוב שתתמקצעו באופן העברת המסרים לקוראים שלכם בצורה מובנית זו, ואם תעשו זאת כן כמות הלקוחות הפוטנציאלים שלכם תגדל וכתוצאה מכך גם הכנסותיכם.

על מנת לקבל במתנה את המדריך המלא להגדלת הכנסות מהרשת ב 7 צעדים פשוטים לחצו כאן והמדריך ישלח אליכם ישירות לתיבת הדואר. בנוסף תקבלו מתנה נוספת -תוכנה עם הוראות הפעלה ברורות וקלות לשמירה על האתר שלכם.

המדריך יעשה לכם סדר מה אתם צריכים לעשות בכדי להפוך את העסק שלכם למכונת מזומנים דרך הרשת שלב אחרי שלב ב-7 צעדים פשוטים וברורים.

נשמח לתגובה ושיתוף למטה.....( לא להתעצל )Wink

בהצלחה.

השאירו לנו תגובה