שלושת השלבים להבאת לקוחות דרך האתר שלכם

לאחר שבחנו את חשיבות הקמת אתר לעסק שלך, המטרה הבאה שלך כבעל-עסק היא להכניס כמה שיותר גולשים באתר שלך למשפך שיווקי.

השלב ראשון – כתיבת תוכן איכותית

עליך להראות ללקוחותיך הפוטנציאלים, שאתה איש מקצוע איכותי, שמפיץ מידע ערכי וחשוב, שהם זקוקים לו. בתמורה למידע החשוב, יתבקשו הלקוחות הפוטנציאלים שלך להזין את פרטי המייל שלהם.

השלב השני – פיתוח מערכת יחסים ארוכת טווח

ניתן ליצור מערכת היחסים על ידי מערכות אוטומטיות, שתקימו מראש.

כיום, קיימות חברות רבות בשוק, שמספקות שרות של שליחת מיילים בצורה אוטומטית,

חברות ישראליות כדוגמת "רב מסר", "שלח מסר", וכן חברות מחו"ל כגון:

GET RESPONED,  ICONTACT, . AWEBER

מערכות אוטומטיות אלו מאפשרות לך לשלוח אלפי מיילים אישיים בלחיצת כפתור ובעלות שאינה גבוהה.

במערכת אוטומטית זו תוכל לשלוח מייל אישי פעם בכמה ימים אל הגולשים, שנכנסו לאתר שלך והשאירו פרטים. במיילים תמשיך לספק ללקוחותיך הפוטנציאלים מידע איכותי עם קישורים לאתר שלך.

לאחר שתמצב את העסק שלך כאוטוריטה בתחומכם יגיע השלב האחרון.

השלב השלישי - מכירת המוצר

לאחר שלקוחותיך הפוטנציאלים הוזנו לאורך זמן בתוכן איכותי ומעניין, ניתן להציע להם את המוצרים, שהעסק שלך מציע למכירה. שלב המכירה הינו שלב קריטי והלקוחות חייבים להרגיש, שהם מקבלים ערך אמיתי לכסף. המוצר של העסק שלך חייב לפתור ללקוחות לפחות חלק מהבעיות שלהם.

לסיכום: על מנת שלקוחות ירצו לקנות שירות או מוצר של העסק שלך, אתה צריך לבנות איתם מערכת יחסים. ניתן לדמות את המערכת יחסים לזוגיות, כפי שלא תבקש מבחורה שלא פגשת כלל להינשא לך, לא תוכל לצפות מאדם, שאינו מכיר אותך ואת אמינות וטיב העסק שלך, לרכוש ממך שירות/מוצר.

חשוב להפנים, כי אם הלקוח הפוטנציאלי שלך לא רכש ממך בפעם הראשונה, שהצעת לו את אחד ממוצריך, זה לא אומר שבעתיד הוא לא ירכוש ממך, אם תקפיד לשמור איתו על מערכת היחסים.

ייתכן כי ההצעה שלך לא התאימה לו בזמן מסויים, אך לאחר תהליך של הבשלה והכרות נוספת איתך ועם העסק שלך, הוא יהיה מוכן לרכוש ממך בעתיד.

בעלי עסקים רבים אינם מפנימים את כוחה של האסטרטגיה  הנ"ל עם לקוחותיהם הפוטנציאלים ובכך משאירים כסף רב על השולחן למתחרים שלהם. היום תודות לאינטרנט ניתן לשמר מערכות יחסים עם לקוחות פוטנציאלים ללא עלויות כבדות וביעילות רבה

על מנת לקבל במתנה את המדריך המלא להגדלת הכנסות מהרשת ב 7 צעדים פשוטים לחצו כאן והמדריך ישלח אליכם ישירות לתיבת הדואר.

לא לשכוח להשאיר תגובה למטה , לייק ולשתף ( לא להתעצל..)Wink

השאירו לנו תגובה